Menu Zamknij

Pokój dwuosobowy - "Giewont"

spędź miło czas na aktywnym wypoczynku u podnóża tatr

tv naziemna

2 osoby

śniadanie w cenie

darmowy parking pod obiektem

Free  wi-fi

Opis pokoju

Pokój dla dwóch osób
Pokój posiada duże łóżko małżeńskie, 32″ TV, łazienka z prysznicem, mała szafa, pokój nie posiada balkonu!

WAŻNE INFORMACJE

Prosimy gości o uszanowanie faktu, że wszystkie nasze pokoje są pokojami dla Niepalących. Zastrzegamy sobie prawo do naliczenia wyjątkowej zryczałtowanej opłaty za sprzątanie w wysokości 100 zł. w przypadku palenia w pokoju.

Nie akceptujemy zwierząt.

Parking jest bezpłatny pod naszym obiektem lub apartamentem. 

Uwaga! do każdego obiektu przypisane jest jedno miejsce parkingowe.

Pokoje i apartamenty są dostępne od godziny 16:00 w dniu przyjazdu. Prosimy o opuszczenie pokoju lub apartamentu do godziny 11:00 w dniu wyjazdu. Zameldowanie po godzinie 21:00 wiąże się z dodatkową opłatą, ponieważ nie posiadamy recepcji całodobowej. Późne przyjazdy należy wcześniej ustalać z obsługą telefonicznie. Koszt opłaty 40 zł.

Na terenie naszego obiektu znajduje się altanka z grillem do dyspozycji gości. Należy mieć własną rozpałkę i węgiel drzewny.

Galeria pokoju

Room Service

śniadanie na naszej jadalni

Śniadanie  w formie bufetu szwedzkiego

W skład śniadania wchodzi:   kilka rodzajów wędlin, sery, ogórki, pomidory, płatki, twaróg z białego sera, mozzarella z pomidorem, serki topione, jajko w majonezie, codziennie inne danie na ciepło. Kawa, herbata, mleko, sok.

dodatkowe sprzątanie

 Przy pobycie minimum 7 dni, apartamenty są standardowo sprzątane , pościel i ręczniki wymieniane. Jeśli jednak życzą sobie Państwo aby apartament był sprzątany częściej – prosimy o informację. 

zakupy do apartamentu

Alternatywnie do noclegów ze śniadaniem lub jako uzupełnienie tej oferty proponujemy zakupy do apartamentu. W pierwszy dzień pobytu w apartamencie dostarczymy Państwu do mieszkania zakupy wedle Państwa preferencji. Wystarczy podać nam kwotę i preferowane produkty, a będą one czekać w lodówce już w chwili przyjazdu. Kwota zakupów zostanie doliczona do Państwa rachunku. Kupujemy tylko w dobrych sklepach.