Menu Zamknij

"Apartament Pod Lipkami"

Aktywny wypoczynek u podnóża Tatr

Adres apartamentu: ul. ks. stolarczyka 8/31, zakopane

Zrelaksuj się w Apartamencie “Piękna Maria”. Nie przegap niczego – wszystko, czego potrzebujesz do szczęścia, jest tutaj.

5 osób

Tv 

Free Wi-Fi

prysznic

Room Service

zamawianie śniadań do apartamentu

Oferujemy możliwość zamówienia śniadań w formie cateringu dostarczanych bezpośrednio do apartamentu na wybraną godzinę.
W przypadku pokoi podawane jest na jadalni.

Śniadanie 

Dwa jajka, chrupiące ziemniaki, dżem pomidorowy, kiełbasa lub bekon domowy, tosty z chleba domowego

dodatkowe sprzątanie

 Przy pobycie minimum 7 dni, apartamenty są standardowo sprzątane , pościel i ręczniki wymieniane. Jeśli jednak życzą sobie Państwo aby apartament był sprzątany częściej – prosimy o informację. 

zakupy do apartamentu

Alternatywnie do noclegów ze śniadaniem lub jako uzupełnienie tej oferty proponujemy zakupy do apartamentu. W pierwszy dzień pobytu w apartamencie dostarczymy Państwu do mieszkania zakupy wedle Państwa preferencji. Wystarczy podać nam kwotę i preferowane produkty, a będą one czekać w lodówce już w chwili przyjazdu. Kwota zakupów zostanie doliczona do Państwa rachunku. Kupujemy tylko w dobrych sklepach.

Ważne Informacje

Prosimy gości o uszanowanie faktu, że wszystkie nasze pokoje są pokojami dla niepalących. Zastrzegamy sobie prawo do naliczenia wyjątkowej zryczałtowanej opłaty za sprzątanie w wysokości 200 zł. w przypadku palenia w pokoju.

Nie Akceptujemy zwierząt.

Parking jest bezpłatny pod naszym obiektem lub apartamentem.

Uwaga! do każdego apartamentu przypisane jest 1 miejsce parkingowe.

Apartament jest dostępny od godziny 16.00 w dniu przyjazdu.  Prosimy o opuszczenie apartamentu do godziny 11:00 w dniu wyjazdu. Zameldowanie po godzinie 21:00 wiąże się z dodatkową opłatą, ponieważ nie posiadamy Recepcji całodobowej. Późny przyjazd należy wcześniej ustalić z obsługą telefonicznie. Koszt opłaty to 40 zł.

Aby zameldować się i odebrać klucze należy kontaktować się telefonicznie na ok 2 godz. przed dotarciem do celu pod nr. tel. +48501788640

Nasza galeria

Mapa